VLRD keičia požiūrį į klientą: rezultatai sėkmingai auga

Ne sėkmė ar veržimasis dalyvauti konkursuose, o klientų poreikių išsiaiškinimas, procesų peržiūrėjimas ir siekis dirbti efektyviai gali atnešti geriausius rezultatus. Tuo įsitikinusi UAB „Vilniaus lokomotyvų remonto depas“ (VLRD) pirmąjį ketvirtį demonstruoja puikius rezultatus.

Per pirmąjį šių metų ketvirtį po atliktos vidinių procesų analizės ir jų optimizavimo, buvo sumažintos tiesioginės gamybos sąnaudos. Taip pat pakeista įmonės valdymo struktūra, siekiant efektyviai valdyti resursus, taigi mažėjo ir veiklos sąnaudos.

Jei praėjusiais metais pirmasis ketvirtis užbaigta su 204 tūkst. Eur nuostolius, tai šiemet bendrovei pavyko pasiekti 67 tūkst. Eur pelną.

O štai gegužės mėnuo rodo, kad vien mėgautis teigiamais rezultatais neketinama. Šį mėnesį VLRD konkursuose skynė pergales: pasirašytos sutartys su UAB „Transachema“ dėl 2 manevrinių šilumvežių TEM2UM ir TEM2 kapitalinių remonto paslaugų atlikimo (KR-2), su LKAB „Klaipėdos Smeltė“ – dėl 2 lokomotyvų TGM4A kapitalinio remonto paslaugų atlikimo (KR-2), laimėtas VĮ „Ignalinos atominė elektrinė“ skelbtas konkursas dėl „Riedmenų techninės priežiūros ir remonto paslaugų“ pirkimo.