Foto2

VLRD įtikino „Begą“ pirmąkart lokomotyvus remontuoti Lietuvoje

Iki šiol užsienio kompanijoms savo lokomotyvų remontą patikėdavusi Klaipėdos jūrų krovinių kompanija (JKK) „Bega“, įvertino „Lietuvos geležinkelių“ grupės įmonės Vilniaus lokomotyvų remonto depo (VLRD) pažangą bei kompetenciją.

Ketvirtadienį Klaipėdoje įsikūrusioje „Lietuvos geležinkelių“ atstovybėje sutartį dėl lokomotyvo kapitalinio remonto pirmąkart pasirašė VLRD generalinis direktorius Albertas Bajorinas ir JKK „Bega“ generalinis direktorius Laimonas Rimkus.

Anot VLRD generalinio direktoriaus, ši sutartis yra dar vienas suplanuotas žingsnis plėsti savo klientų ratą. Tai taip pat VLRD konkurencingumo įvertinimas.

„Viena iš uosto lyderių kompanija „Bega“ diegia pažangias bei unikalias technologijas savo infrastruktūroje, todėl mums tai yra įvertinimas, jog „Bega“ pasirinko mums, kaip galimą paslaugos tiekėją“, – sako A. Bajorinas.

foto 3

Sutarties objektu tapęs lokomotyvas savo funkcijas sėkmingai atlieka jau daugiau nei kelis dešimtmečius, tačiau iki šiol jį remontuodavo užsienio šalių kompanijos. Kapitalinį šio lokomotyvo remontą atliksianti VLRD sutartimi, kurios vertė dėl komercinio dvišalio susitarimo neatskleidžiama, įsipareigojo atlikti maksimaliai operatyviai.

„Iki šiol lokomotyvų remonto darbus atlikome kitose šalyse, tačiau įvertinę VLRD teikiamų paslaugų patirtį, žmonių kompetencijas bei faktorius, jog mūsų kompanijos ypatingai vertina kokybės, inovacijų ir bendros ateities svarbą, priėmėme sprendimą bendradarbiauti būtent su Lietuvoje teikiančia lokomotyvų remonto darbų paslaugas įmone. Šis bendradarbiavimas – partnerystės ženklas, kuris įgalina mus veikti ir ateityje, siekiant visoms šalims produktyvių rezultatų“, – pažymi JKK „Bega“ vadovas L. Rimkus.

VLRD šiemet jau pasirašė bendradarbiavimo sutartį su viena didžiausių Lenkijos logistikos kompanijų „CTL Logistics“, kuri „Lietuvos geležinkelių” grupės įmonei patikėjo savo lokomotyvų remontą. Tuo tarpu didžiausias eksportuotojas šalyje AB „Orlen Lietuva“ šiemet apsisprendė iš „Lietuvos geležinkelių“ grupės įmonės trejus metus pirkti prekinių vagonų remonto paslaugas.

VLRD keliamas tikslas tapti didžiausiu riedmenų centru regione. Šios įmonės konkurencingumas praėjusiais metais sustiprintas čia sutelkus visos „Lietuvos geležinkelių“ įmonių grupės su riedmenų remontu ir priežiūra susijusias paslaugas.

foto1