Vilniaus lokomotyvų remonto depui – net du apdovanojimai už metų rezultatus

UAB „Vilniaus lokomotyvų remonto depas“ modernizuotas lokomotyvas TGM4-2970 Lietuvos pramonininkų konfederacijos surengtame konkurse „Lietuvos metų gaminys 2018“ apdovanotas aukso medaliu. Įmonė taip pat pelnė „Sėkmingai dirbančios įmonės 2018“ vardą.

2018 m. gruodžio 13 d. Vyriausybėje pasveikinti Lietuvos pramonininkų konfederacijos (LPK) „Metų gaminio 2018“ medalių laimėtojai, o šventiniame renginyje buvo apdovanotos geriausius rezultatus demonstravusios Lietuvos įmonės.
„Lietuvos metų gaminys“ aukso medalį pelnęs UAB „Vilniaus lokomotyvų remonto depas“ (VLRD) modernizuotas manevrinis lokomotyvas TGM4-2970 – puikus pavyzdys, kaip sprendžiant aktualias šių dienų problemas – taršos mažinimą, atsakingą požiūrį į darbuotojų aplinką – galima sėkmingai siekti lyderio pozicijų ne tik Lietuvoje bet ir regione.

Partnerių iš Ukrainos užsakymu modernizuotam TGM4 – 2970 suteiktas EUR1 sertifikatas byloja, jog gaminys tapo EU šalyse gaminamos ir standartus atitinkančios technikos atitikmeniu. Šis pasiekimas įtakoja VLRD ir visos šalies verslo plėtrą – Lietuvoje modernizuoti lokomotyvai tampa aktualūs ir paklausūs kaimyninėse šalyse – Ukrainoje, Lenkijoje.

LPK nominacija „Sėkmingai dirbanti įmonė“ skirta įvertinti Lietuvoje sėkmingai kuriančias ir verslą vystančias kompanijas. Jos vertinamos pagal produkcijos ir paslaugų apimtis, pelningumą, investicijas į gamybą, eksporto apimtis, darbo našumo rodiklius ir kitus kriterijus.

2018-ieji VLRD buvo kupini tiek kiekybinių, tiek ir kokybinių iššūkių. 2017 m. pabaigoje įmonės darbuotojų skaičius padidėjo 2,5 karto, augo bendrovės ekonominiai rodikliai didėjo ir investicijos į gamybą.

Džiaugiuosi, jog jau trečius metus iš eilės VLRD yra pastebėta kaip sėkmingai ir efektyviai tikslo siekianti Lietuvos įmonė.Toliau tobulindami vadybinį bendrovės modelį, investuodami į klientų pasitenkinimo sekimo ir tobulinimo įrankius, plėsdami veiklos geografiją bei optimizuodami gamybinius procesus, sieksime ambicingų, ilgalaikėje strategijoje numatytų tikslų“, – sakė VLRD generalinis direktorius Albertas Bajorinas.