Partneriai

Bendrovėje dirba aukštos kvalifikacijos specialistai, kuriems pakanka žinių, išmonės, sugebėjimų ir patirties modernizuoti ar pagaminti modernią techniką geležinkeliams, tačiau įmonė neturi kai kurių gamybai būtinų resursų. Todėl Depas plėtoja tarptautinį bendradarbiavimą.

Vilniaus lokomotyvų remonto depo partneriai:

 Geležinkelių paslaugų įmonių asociacija “GELPA”

UAB Vilniaus lokomotyvų remonto depas yra aktyvus Geležinkelių paslaugų įmonių asociacijos “GELPA” narys.

 SVI S.p.A.

UAB Vilniaus lokomotyvų remonto depas ir SVI S.p.A. pradėjo bendradarbiavimą 2012 metais ir iki šiol sėkmingai kartu gamina geležinkelio drezinas bei kitą kelio techniką.

  CZ LOKO a.s.

UAB Vilniaus lokomotyvų remonto depas ir CZ LOKO a.s. pradėjo bendradarbiavimą 2008 metais ir iki šiol sėkmingai kartu atlieka naujų manevrinių lokomotyvų gamybą bei modernizacija.

 Zeppelin Power Systems GmbH

UAB Vilniaus lokomotyvų remonto depas ir Zeppelin Power Systems GmbH pradėjo bendradarbiavimą 2005 metais ir iki šiol sėkmingai kartu atlieka naujų manevrinių lokomotyvų gamybą bei modernizacija.

  MEGA WOODWARD Ltd.

UAB Vilniaus lokomotyvų remonto depas ir Mega Woodward Ltd. pradėjo bendradarbiavimą 2005 metais ir iki šiol sėkmingai kartu atlieka krovininių ir keleivinių lokomotyvų modernizacija.