Naujasis VLRD vadovas įmonei kelia ambicingus tikslus

Vilniaus lokomotyvų remonto depas turi naują vadovą – juo tapo prieš tai laikinai ėjęs šias pareigas Albertas Bajorinas, laimėjęs viešai skelbtą konkursą.

„Savo srities lyderiai, žinomas bei patikimas partneris Europoje ir NVS šalyse, aukšta  paslaugų kokybė, kvalifikuotas profesionalus darbas, greitas paslaugų suteikimas ir konkurencinga kaina“, – tokią ateities viziją piešia naujasis depo generalinis direktorius.

Baigęs Vilniaus Gedimino technikos universitete geležinkelių transporto studijas, A. Bajorinas savo karjerą 2006 m. pradėjo „Lietuvos geležinkeliuose“ kaip meistras, vėliau – riedmenų specialistas.

„Planuoju tęsti pradėtus darbus, susijusius su sąnaudų peržiūra ir jų mažinimu, remonto procesų optimizavimu naudojant gerąją praktiką – „Lean“ įrankius.  Kartu su komanda privalome užtikrinti savalaikį ir kokybišką traukos riedmenų remontą, didinti pagrindinio užsakovo –  „Lietuvos geležinkelių“ – lokomotyvų techninį parengtumą, mažinti remontų sąnaudas. Stiprinsime įmonės pardavimų sritį, keisime kainodarą. Plėtosime veiklą Skandinavijos šalyse bei Vakarų Europoje, aktyvinsime pardavimus Baltijos šalyse ir Rytų valstybėse“, – svarbiausius darbus vardija A. Bajorinas.

Pasak jo, vienas  didžiausių šių metų darbų  ir iššūkių – kartu su Klaipėdos universiteto ir Vilniaus Gedimino technikos universiteto mokslininkais bei partneriais suprojektuoti ir pagaminti suskystintomis gamtinėmis dujoms (SGD) varomą lokomotyvą. „Šio projekto sėkmingas įgyvendinimas galėtų būti geras startas į kitokią pridėtinę vertę kuriančios Lietuvos įmonės statusą“, – teigia depo vadovas.

Anot A. Bajorino, būtina keisti ir darbuotojų požiūrį į darbą: „Svarbu skatinti visus įmonės darbuotojus prisidėti prie įmonės sėkmingos veiklos ir aiškiai jiems parodyti, kad įmonės sėkmė ir visų gerovė priklauso ne tik nuo vadovų, bet ir nuo visų sėkmingo, bendro komandinio darbo, orientuoto į vieningus ir aiškius įmonės tikslus bei siekiamus rezultatus“.

Šaltinis: litrail.lt