VLRD – didžiausias riedmenų remonto centras regione

VLRD_map
AB „Lietuvos geležinkeliai“ perleidžia UAB Vilniaus lokomotyvų remonto depas geležinkelio riedmenų (įskaitant lokomotyvų, visų tipų kelio mašinų, keleivinių traukinių bei visų tipų prekinių vagonų) vykdomas techninės priežiūros ir remonto rūšis, minėtų geležinkelio riedmenų ir jų agregatų, detalių bei mazgų remontų rūšis ir gamybą, taip pat įvairių tipų konteinerių remontų rūšis. Šis susijungimo procesas vyks kaip veiklos perkėlimas, po kurio UAB Vilniaus lokomotyvų remonto depas taps didžiausias ir pažangiausias riedmenų remonto centras regione.

Veiklos sujungimo procesas vyko keliais etapais. Nuo rugsėjo 1 d., AB „Lietuvos geležinkeliai“ perdavė UAB Vilniaus lokomotyvų remonto depas lokomotyvų ir visų tipų kelio mašinų techninės priežiūros ir remonto rūšis, jų agregatų, detalių bei mazgų remonto ir gamybos bei įvairių tipų konteinerių remonto rūšis, o nuo spalio 3 d. – prekinių vagonų remonto rūšis bei minėtų geležinkelio riedmenų ir jų agregatų, detalių bei mazgų remontą ir gamybą.

Taigi, verslo perkėlimo proceso dėka, UAB Vilniaus lokomotyvų remonto depas paslaugomis kviečiame naudotis jau ne tik Vilniuje, bet ir Kaune, Klaipėdoje, Radviliškyje bei Mažeikiuose.