Apie mus

AB „LTG Cargo“ Riedmenų aptarnavimas „LTG Tech“ – didžiausias ir pažangiausias riedmenų remonto centras regione, patikimas ir šiuolaikiškas Jūsų europietiškos ir rytietiškos vėžės kompanijų bendradarbiavimo partneris.
LTG Tech profesionaliai teikia kompleksines lokomotyvų, kelio mašinų gamybos, riedmenų, taip pat prekinių ir keleivinių vagonų remonto ir modernizavimo paslaugas. Čia pagaminta ir modernizuota technika vertinama už kokybę, ekonomiškumą ir patikimumą.
Vienas svarbiausių mūsų prioritetų – pažangių technologijų, darančių proveržį geležinkelio riedmenų gamybos srityje, vystymas. Tai aukščiausios paslaugų kokybės garantas ir raktas nuo inovacijų bei technologijų vartų į Vakarų ir Rytų Europą.

PRADŽIA – PRIEŠ 130 METŲ
Įmonės istorijos pradžia siekia 1884 metus, kai buvo įkurtas Vilniaus garvežių grąžos depas. Jo pagrindu 2003 metų spalio 1 dieną įsteigta UAB „Vilniaus lokomotyvų remonto depas“.

2021 m. balandžio 1 d. UAB „Vilniaus lokomotyvų remonto depas“ prisijungė prie AB „LTG Cargo“ ir nuo šiol paslaugas teikia su prekiniu ženklu „LTG Tech“.

DIRBAME KLIENTAMS
Didžiąją dalį paslaugų įmonė teikia savo pagrindiniam užsakovui – Lietuvos geležinkeliams. Tačiau ženkli produkcijos dalis eksportuojama į Estiją, Latviją, Rusiją, Ukrainą, Lenkiją ir kitas užsienio šalis.

Rekvizitai

AB LTG Cargo
Riedmenų aptarnavimas LTG Tech

Registracijos adresas: Geležinkelio g. 12, LT-02100 Vilnius
Korespondencijos adresas: Švitrigailos g. 39, LT-03209 Vilnius
Įmonės kodas: 304977594
PVM mokėtojo kodas: LT100012103918
Elektroninis paštas: [email protected]

Mūsų vizija ir misija

Strateginės kryptys

  • Akcininkui – didinti įmonės vertę
  • Klientui – kurti vertę klientui
  • Darbuotojui – užtikrinti darnią organizacinę kultūrą
  • Bendruomenei – atsakingai augti ir auginti kitus.

Vadovai

Informacija apie AB „LTG Cargo“ vadovus pateikiama čia.

AB „LTG Cargo“ valdyba

Kita informacija